Onderhoudscontract aanbieding

Onderhoudscontract tijdschriftenbon

U staat er niet bij stil, maar u gebruikt elke dag warm water. U staat er pas bij stil als er geen warm water meer uit uw kraan komt. Dit geldt ook voor uw verwarming als deze het niet meer doet. Met goed onderhoud kunt u dit voorkomen. Met een onderhoudscontract onderhouden wij tweejaarlijks uw cv-ketel.

Toestelinspectie

Om te bepalen of wij uw cv-ketel in onderhoud kunnen nemen, controleren wij deze vooraf. Dit noemen wij de toestelinspectie. De inspectie vindt plaats binnen twee maanden nadat u het abonnement heeft aangevraagd. De inspectie kost € 45,- inclusief btw. Tijdens de inspectie controleert onze monteur de installatie van uw ketel. Ook controleert hij de werking en onderhoud van de ketel. Moet de monteur tijdens de inspectie nieuwe onderdelen plaatsen, dan brengen wij deze extra in rekening. De monteur overlegt hierover eerst met u.

Onderhoudscontractaanbieding

Sluit nu een onderhoudscontract af en ontvang een gratis tijdschriftenbon! Deze actie is gedlig vanaf 1 mei t/m 31 augustus 2012.

Klik hier voor de actievoorwaarden

Klik hier om een onderhoudscontract direct af te sluiten

Klik hier voor de algemene voorwaarden voor onderhoudscontracten

In het nieuws...

WOONopMAAT sluit hernieuwd contract met Feenstra

meer >

Warm Wonen Show

meer >

Succesvolle samenwerking Ymere en Feenstra

meer >

Voor meer nieuws, klik hier >