Contact

Wilt u meer weten over een project, dienst of oplossing van Feenstra?

We hechten veel waarde aan een vast aanspreekpunt voor nu en in de toekomst. Neem daarom contact op met een van onze commercieel managers bij u in de buurt.

Uw contactpersoon voor de zakelijke markt

Commerciant Siegfried GoneshSiegfried Gonesh

Regio West
Vlierbaan 19
2908 LR Capelle ad IJssel
T: 010 – 264 00 00
sgonesh@feenstra.com

Harry SlumpCommercieel manager Harry Slump Feenstra

Regio Noord
De Kiel 17
9206 BG Drachten
T: 06 - 20 39 42 99
hslump@feenstra.com

Jan WijbengaCommercieel manager Jan Wijbenga Feenstra

Regio Noord Oost
De Reulver 73
7544 RT Enschede
T: 06 - 46 09 27 22 
jwijbenga@feenstra.com

Roger AartsCommercieel manager Roger Aarts

Regio Zuid-Oost
Plataanstraat 14
5800 AA Venray
T: 0478 - 530 000 
raarts@feenstra.com

Vincent StuipVincent Stuip

Regio Midden-West / Ventilatie
Vlierbaan 19
2908 LR Capelle ad IJssel
T: 010 – 264 00 00
vstuip@feenstra.com

Isabelle van OmmerenIsabelle van Ommeren1

Regio Noord West
Handelsstraat 1
1704 AC Heerhugowaard
T:072 - 57 64 666 
ivommeren@feenstra.com

U kunt ook contact opnemen met onze collega's van Sales Support

Regio Noord - Noord Oost
René Wolthuis

De Kiel 17
9206 BG Drachten
T: 0512 584 333
rwolthuis@feenstra.com

Regio Noord West
Laila Surstedt

Handelsstraat 1
1704 AC Heerhugowaard
T: 072- 57 646 55
lsurstedt@feenstra.com

Regio Midden en Zuid-Oost
Dagmar Wolfs-Verweij

Edisonstraat 4
4004 JL Tiel
T: 0344-677600
dverweij@feenstra.com 

Algemene Contactinformatie Feenstra Zakelijk

Feenstra Zakelijk
Postbus 88
8200 AB  LELYSTAD

Telefonisch bereikbaar op 088 8455 000 of maak gebruik van ons contactformulier:

ONLINE FORMULIER

Feenstra vestigingen

Met het uitgebreide netwerk aan vestigingen heeft Feenstra een echte landelijke dekking, korte responsetijd en een dienstverlening die 24 uur per dag, 7 dagen in de week doorgaat.

Zoek Feenstra vestiging